Dobrodosli na Maicon Forum!

Ako se niste registrovali pozeljno bi bilo da to uradite ,a ako jeste samo se uogujte.

Zasto se registrovati?:
-Mnogo toga se moze nauciti!
-Razmjeniti savjete,iskustva sa ostalim clanovima foruma!
-Potraziti pomoc u bilo kom segmentu!
-Registrovani clanovi vide mnogo vise foruma od gostiju ,a ti forumi su mnogo poucnji pa su zato i zasticeni od gostiju.

*Registracija je kratka i traje svega 30 sekundi!

Pozdrav!

The King of Comedy

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

The King of Comedy

Počalji od ivana'93 taj Sub 12 Dec 2009, 10:34 pm

e ovakoooo......... Very Happy Very Happy
Kralj komedije Very Happy
Oko 1900-te godine, mali, crnokosi djecak po imenu Carli Caplin je cesto bio vidjen da ceka ispred zadnjeg ulaza Londonskog pozorista. On je izgledao mrsav i gladan, ali njegove plave oci Very Happy su pokazivale snagu i odlucnost. Kada Carli nije mogao da nadje posao lutao je gradskim ulicama. Ponekad je bio poslat u dom za dijecu koja nemaju roditelje. Tamo je bilo hladno i jadno i dijeca su kaznjavana za najmanju gresku.
Trideset godina kasnije taj isti Carli Caplin je prihvatio gostoprimstvo kraljeva. Svi su zeljeli da ga upoznaju. On je jednom napisao: "Morate da vjerujete u sebe. To je tajna. Cak i kada sam bio u domu za dijecu, kada sam lutao ulicama, cak i tada sam mislio o sebi kao najveci glumac na svijetu."
Cak i ljudi koji ne znaju engleski mogu uzivati u Caplinovim filmovima, jer su oni uglavnom nijemi. On kaze da to nije ono sto nas nasmijava. Njegova komedija ne zavisi od rijeci i jezika. Ona zavisi od malo akcije sto znaci od iste stvari za sve ljude svijeta.
On je otkrio karakter malog lutalice gotovo slucajno. U drugom filmu je nosio odjecu koja je rusila njegov ugled - crni sesir, dlakavi kaput, vrecaste pantalone, ogromne cipele, brkove i stap. On je namjeravao da izgleda smijesno. Ali prerusenost cini da izgleda i smijesno i tuzno.
to je too...
Ako sta nije tacno ne zamjerite Very Happy Very Happy hehhe...ipak ja ovo nisam ucila...
ivana'93

Nazad na vrh Ići dole

Re: The King of Comedy

Počalji od draza MR7 taj Pon 14 Dec 2009, 9:08 pm

khm, khm....kakav je ovo smijesak pored ovih plavih ociju, a??? ovo nesto na moj racun?? Razz Razz Razz Razz
draza MR7

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ivana'93 taj Pon 14 Dec 2009, 9:19 pm

da...na tvoj...i na moj donekle Very Happy Very Happy Razz Razz
ivana'93

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od draza MR7 taj Pon 14 Dec 2009, 9:34 pm

ubicu te....ti ne mozes, a da mi nesto ne pribodes... Very Happy Razz Razz Razz
draza MR7

Nazad na vrh Ići dole